Krkavec třikrát jinak – 7. června 2014, Plzeň

krkavec trikrat jinak 2014 7V sobotu 7. června se na vrchu Krkavec u Plzně uskutečnil 1. ročník běžeckého závodu Krkavec třikrát jinak. Tento závod je součástí seriálu běhů Rozhledny v pohybu a je originální kombinací tří kratších běhů, tentokrát s cílem u rozhledny na Krkavci.
První byl běh do vrchu s hromadným startem o délce 810 m s převýšením 78, dále výběh prudkého svahu o délce 550 m a převýšení 53 m a na závěr výběh 98 schodů rozhledny na Krkavci.  Do celkové klasifikace se započítal součet časů ze všech tří dílčích závodů. Pro děti byl připraven závod ve výběhu schodů rozhledny. Kromě vlastních závodů byl i bohatý doprovodný program a občerstvení.
Stejně jako v běhu na Chlum o týden dříve i zde dominovalo závodu trio běžců Vladislav Razým, Robert Čepek a náš David Lukáš. Dokonce i ve stejném pořadí :-).

(z tiskové zprávy, snb)

Výsledky:
http://www.pro-sport.cz/vysledky-8/

Fotogalerie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>