Chlum třikrát jinak – 31. května 2014, Plzeň

chlum trikrat jinak 2014 431. května se v Plzni v okolí rozhledny na Chlumu uskutečnil čtvrtý ročník závodu v běhu do vrchu nazvaný Chlum třikrát jinak. Tento běh byl zároveň třetím závodem seriálu Rozhledny v pohybu – se ZPMVČR na rozhledny. Závody zařazené do tohoto seriálu jsou unikátní kombinací krátkého běhu do vrchu s hromadným startem, terénního výběhu prudkého svahu s intervalovým startem a intervalového výběhu schodů rozhledny. Na start závodu se postavilo celkem 42 dvounohých a 4 čtyřnohých závodníků. Součástí sportovního dne na Chlumu byly totiž i vložené závody psů (a jejich paniček) ve výběhu schodů rozhledny.
Celkovým vítězem se stal Vladislav Razým ze Sport Clubu Plzeň v traťovém rekordu v čase 9 min. a 4 s. Druhý, jen 6 s. za vítězem, skončil Robert Čepek z PSK Olymp Praha a třetí doběhl David Lukáš z SK Atlantis Plzeň. Ve výborné konkurenci v závodě žen zvítězila v novém traťovém rekordu v čase 9:40 Ivana Sekyrová z AK Sokolov před Pavlou Zahálkovou ze Salomon teamu a loňskou vítězkou Kateřinou Berouškovou z LK Tatran Chodov. Vítězy jednotlivých kategorií se stali Vladislav Razým, Robert Čepek, Martin Ježek, Pavla Zahálková a Ivana Sekyrová. Je potřeba ocenit i výkon třináctiletého Adama Horníka, který skončil celkově 14. se ztrátou jen 2 min. a 3 s. na vítěze. K hezkému prožití sportovního dne na Chlumu přispělo i příjemné počasí s teplotami okolo 20 °C a zajímavý doprovodný program.

(tisková zpráva, PRO-SPORT.cz)

výsledky:
http://www.pro-sport.cz/vysledky-4/

fotogalerie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>