Stodská osmička – 19. července 2014

stodska osmicka 2014 01Stodská osmička je příjemný závod na 8,6 km podél Radbuzy. Start byl ve Stodě a podél řeky se běželo na koupaliště v Hradeckém lomu a odtud zpět na start. Tentokrát se za náš sportovní klub kromě zkušeného Davida Lukáše na startu objevil i Kuba Krauz a také si nevedl špatně. Závodu se zúčastnilo 12 žen ve dvou a 49 mužů ve čtyřech kategoriích.

Celkovým absolutním vítězem se stal Petr Minařík v čase 26:35. Naši závodníci se ve své kategorii umístili na s časem 29:54 na druhém (David), resp. s časem 34:05 na čtvrtém místě (Kuba).

odkaz na informace o závodu a výsledky:
http://stodskaosmicka.cz/

Běhu Zdar!
(snb)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>