Běh okolo Zámečku– 2. dubna 2014, Radčice

logo behNa již 33. ročník přespolního běhu okolo zámečku na 6 km vyrazil náš závodník po pozitivních ohlasech z minulých ročníků.
Trať je rozdělena na 3 okruhy lesním terénem. Trať byla členitá  s mnoha výběhy a seběhy místních kopcích po úzkých pěšinkách plných kořenů. Profil trati byl tedy velice náročný a závodníci se často museli dívat pod nohy, abych si nezpůsobili zranění.
David si síly dobře rozvrhl a ke konci dokázal zrychlovat. Trať zdolal v čase 24 minut a 46 sekund.
Na prvním místě se umístil s časem 20 minut a 23 sekund Tomáš Jaša z TJ Baník Stříbro. Závody měli výbornou kulisu a dobrému výkonu přispělo povzbuzování fanoušků a kamarádů. (dvd)

Výsledky:  Okolo zámečku 2014 výsledky.xls

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>