Výrovský triatlon – 28. června 2014, Výrov u Stříbra

vyrov_ 2014_13Další ročník Výrovského triatlonu proběhl o tomto víkendu. Startovat bylo možno ve dvou kategoriích. Standardní na trati sestávající z 600 m dlouhého plaveckého úseku, 33 km na kole a 9,5 km běhu, nebo hobby 300 m plavání, 22 km na kole a 6,5 km běhu.
Stejně jako loni jsme do boje vyslali jedno želízko a to v kategorii hobby. Je třeba říci, že David měl letos opravdu formu a podařil se mu skvělý úspěch. V nabité konkurenci se umístil s časem 1:25:57 na výborném druhém místě, přičemž běh měl úplně nejlepší. Gratulujeme
(jš)

Výsledky:  Výrov 2014 výsledky.xls

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>