Běh o Mikulášskou berlu – 7.12.2013, Litice

mikulaska berla 2013Na tento tradiční 36. ročník přišli skvělí běžci otužilci. Zima doslova lezla za nehty. Začínalo se výběhem lesní pěšinkou na Výsluní, Chlum 365, okruh na Výsluní a zpět na Chlum 365 viz. mapka.  Bylo velmi náročné vypořádat se s zasněženým terénem a ostrými výběhy.
Nejtěžší bylo udýchat tenmarast. Paradoxně měli všichni po doběhu úsměv na tváři a těšili se na šálek čaje.
Běžel jsem trať na 5940 m a umístil jsem se na 6. místě v kategorii muži a na 8. místě v celkovém pořadí s časem 25 minut a 5 sekund. Na prvním místě se umístil Tomáš Eisner s časem 22 minut a 27 sekund. Doufám, že příští rok bude ve znamení pravidelných běžeckých tréninků, abych mohl překonávat svoje osobní časy.
Program byl připraven pro kategorie od nejmladších po nejstarší. Děkujeme pořadatelům z Kanoistického klubu VŠ Plzeň.

Výsledky: Běh o Mikulášskou berlu 2013.xls

Běhu Zdar!

David

mapka berla 2013

One Response to Běh o Mikulášskou berlu – 7.12.2013, Litice

1. Petr Janový

Prosím o informaci, jestli je start v sobotu nebo v neděli a v kolik je start mužů?