Paintball – 27. července 2013, Lhota

paintball-lhota-7-2013_1602dLetní dny přímo lákají k nějakým těm outdoorovým aktivitám. Bohužel letos je vedro skoro až nesnesitelné, nicméně ani to nás neodradilo od pobytu na čerstvém vzduchu. Sobotní teploty atakující 37 °C sice vybízejí spíše k povalování se u nějaké vodní nádrže, ale koho by to bavilo. Vedra byla ovšem taková, že někteří z nás raději riskovali pořádné jelito, které je při boji v budově na bezprostřední vzdálenost více než pravděpodobné a hráli pouze v trenýrkách. Utkali se dva týmy – červení a žlutí. Nakonec zvítězili početně slabší, ale o to zkušenější hráči z červeného týmu a je třeba říci že zaslouženě. Kromě boje v budově byl žlutý tým velmi málo úspěšný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>