ATLANTIS CUP 2012 – 8. prosince 2012, Plzeň

V sobotu 8. prosince se uskutečnil další ročník již tradičního zimního turnaje Atlantis Cup tentokrát 2012. Původně se turnaje mělo zúčastnit 10 týmu rozlosovaných do dvou skupin. Bohužel se nakonec kuriózně nezúčastnil výběr SK Atlantis. Proto pořadatel na místě rozhodl o operativní změně systému. TýmMMA Plzeň složený z nesourodého souboru ne-fotbalistů byl rozpuštěn a jeho hráči rozděleni mezi ostatní účastníky. Zbývajících osm týmu pak hrálo systémem každý s každým bez play off.

Kromě staronových účastníků turnaje - mladoboleslavských Pirátů, dvou týmů Svornosti, FC Yazaki a Sally Brown – se tentokrát zúčastnili i nováčci. Představili se Legio Immortalis, 100dolla a Tatranky (někteří z nich loni nastoupili za Brigádu Plzeň). Opět se potvrdila rostoucí kvalita a do konce turnaje nebylo zcela jasné, kdo si nakonec odnese vavříny. Hned celá šestice týmů měla kvalitu na to, umístit se v čele tabulky. Snad jen rezerva Svornosti a Legio Immortalis, byly trošku slabšími týmy, nicméně i tady bylo jedno překvapení, kdy rezerva sebrala body svému A-týmu. Vzájemné zápasy silné šestice pak byly plné překvapivých zvratů a nečekaných výsledků. Tradiční favorit z Mladé Boleslavi se tak nakonec musel spokojit s bramborovou medailí. Naproti tomu trošku podceňovaný tým FC Yazaki ukázal, že jeho úspěchy ve 4.C třídě plzeňské ligy futsalu nejsou vůbec náhodné, a získal stříbrné umístění. Vítězem a je třeba říci, že naprosto zaslouženým, se tak stal nováček Tatranky, který jako jediný z týmů nezakusil hořkost porážky.

Výsledky

tým body zápasy skóre
1. Tatranky 17 5-2-0 22:7
2. FC Yazaki 15 5-0-2 21:10
3. Svornost A 13 4-1-2 16:11
4. Piráti Mladá Boleslav 10 3-1-3 8:8
5. Sally Brown 10 3-1-3 7:4
6. 100dolla 9 3-0-4 12:11
7. Svornost B 7 2-1-4 9:18
8. Legio Immortalis 0 0-0-7 5:31

Podrobněji viz výsledkový servis

Fotogalerie

3 Responses to ATLANTIS CUP 2012 – 8. prosince 2012, Plzeň

  1. Pingback: Pirátský turnaj 2013 – 6. července 2013, Židněves | SK Atlantis Plzeň

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>