Systema – 23. 6. 2012, Plzeň

V sobotu 23. června tohoto roku se v Černicích konal v pořadí již 7. seminář ruského bojového umění Systema. Tentokrát bylo téma zaměřeno na zdravovědu používanou v ruské škole. Dále na boj s hendikepem z důvodu např. zranění a rovněž na psychologický faktor, který ve většině případů rozhoduje mezi úspěchem a neúspěchem.
Byly předvedeny a vyzkoušeny různé úderové techniky na srdce a opět pro ruskou školu tradičně kvalitní techniky boje s nožem. Tento seminář nebyl fyzicky tolik náročný jako předchozí. Svým zaměřením byl tento seminář určen pro pokročilé cvičence, kteří si základy tohoto přirozeného systému již osvojili.

Petr Tuček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>