Systema – 9. dubna 2011 Plzeň

Tuto sobotu náš sportovní klub SK Atlantis uspořádal další z řady seminářů  SYSTEMY pro zájemce z Plzně a okolí. Seminář byl opět veden ve svižném tempu pouze s jednou pětiminutovou pauzou na občerstvení. Hlavním obsahem bylo další zdokonalení pestré směsice technik. Zdokonalovaly se úderové techniky v omezeném prostoru a intenzivně se pracovalo na dalším zažití již opakovaných technik. Samozřejmě nechyběla ani populární práce s nožem, která patří mezi náročnější a vyžaduje neustále zdokonalování , ostatně jako celá SYSTEMA. Představeno bylo množství na první pohled banálních, leč velice efektních průpravných cvičení. Mnoho pravidelných návštěvníků našich seminářů ukázalo, že pravidelný trénink  přináší své ovoce. Závěrem mi nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a těšit se na další z našich již pravidelných setkání. Pokud by Vás SYSTEMA zaujala tak neváhejte a napište nám své poznatky, postřehy či náměty na systema@sk-atlantis.cz.

Petr Tuček

Video

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>