Systema – 17. dubna 2010 Plzeň

sv-jiri-systemaDne 17. dubna se v Černicích konal již druhý seminář ruského bojového umění systema. Cvičení se zúčastnilo spousta známých tváří, ale i několik nováčků z kterých se snad stanou pravidelní účastníci. Začalo se pozvolna – průpravným cvičením pohybu mezi lidmi a následovalo prohřátí těla dávkou kliků v rychlém tempu. Tento seminář byl zaměřen na boj v kontaktní vzdálenosti a únik z různých kravat a hmatů na krk. Také jsme měli možnost vyzkoušet si techniky použitelné při ochraně druhé osoby. Na závěr byla krátká leč přínosná přednáška o potréninkové masáži. Seminář byl opět přínosný a navnadil účastníky na další pokračování této úspěšné spolupráce s Davidem Sýkorou.

Ze semináře bylo pořízeno video, některé momenty se nám snad podaří zde zveřejnit.

Petr Tuček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>