Systema – 13. února 2010 Plzeň

1systema-plzen61SYSTEMA- ruské bojové umění – bylo tento víkend předvedeno pro všechny zájemce na semináři, který uspořádal náš klub v Tyršově škole v Plzni – Černicích. Hlavní instruktor David Sýkora předvedl spolu se svými žáky základní úvod do tohoto bojového stylu. Zejména práci s dechem, boj s nožem a proti noži, boj s tyčí a proti tyči, různé úderové techniky včetně kopů. Systemu po této krátké, ale zajímavé  zkušenosti, považuji za jeden z nejlepších stylů vůbec, zejména díky velké přirozenosti a intuitivnosti. Myslím, že se účastníci semináře v Plzni neviděli naposledy.  (Šneba)

6 Responses to Systema – 13. února 2010 Plzeň

1. Martin Šlouf

Dobrý den,

nadchla mě rozmanitost a účinost tohoto bojového sportu. Měl bych proto zájem učit se těchto dovedností, neboť jsem se ne-jednou potkal s lidmy kterým jsem se nemohl ubráni i pres mou sice relatyvne kratkou ale prinosnou trenáž kick-boxu. Pokud je možný nábor na kurzy, budu vděčný když se mi ozvete.

2. cornwael

V Plzni se pořádají celodenní semináře zhruba jednou za 2-3 měsíce, nejbližší by měl být na přelomu srpna a září. Ozvěte se na email info@sk-atlantis.cz předám Vám kontakt na kolegu co semináře systemy přímo zajišťuje a určitě se domluvíte.

3. Dobrý večer.Chtěl bych se zeptat je v Plzni funkční klub zaměřující se na systemu??? Zajímal by mě kontakt. Děkuji za odpověď R.P

4. Petr Tucek

Dobrý den, pokud máte zájem o systemu v současné době vám můžu nabídnout seminář který se koná 30.10.2010 vice informaci zde: http://plzensystema.wz.cz/systema.jpg

5. Jiri Hasek

Tak koukám, že jsem ten seminář prošvihl. chtělo by to nějakej regulérní klub v plzni :-)

6. Červený Jiří

Dobrý den. Systema mne opravdu zaujala. Pokud bude dostatek zájemců, určitě se mi podaří zajistit nějakou tělocvičnu na jedné z plzěňských škol. Problém je, kdo bude učit = existuje nějaká možnost, jak zajistit někoho, kdo by byl schopen a ochoten předávat znalosti dál ? Děkuji.